Nowatorska aplikacja ProfiAuto to obowiązkowa pozycja na telefonie każdego kierowcy. Dzięki niej w szybki i prosty sposób umówisz wizytę w warsztatach samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis.

Krok 1 – Założenie konta i uzupełnienie danych pojazdu

Po instalacji aplikacji, pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta. Aby usprawnić korzystanie z naszej aplikacji i ułatwić mechanikowi diagnozę, należy podać dane swojego pojazdu. Można to zrobić w błyskawiczny sposób dzięki skanerowi kodów AZTEC (kodu zawierającego dane pojazdu, umieszczonego w polskich dowodach rejestracyjnych). Podane informacje (m.in. numer VIN, rocznik samochodu, wersja) zostaną przesłane warsztatowi, co skróci m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiednich części samochodowych.

Krok 2 – Wybór usługi serwisowej

W następnym kroku wybieramy interesującą nas usługę. Do wyboru mamy poszczególne usterki lub niezidentyfikowany problem, ale także pakiety popularnych napraw i serwisów (np. szybki lub pełny przegląd, kontrola oraz czyszczenie systemu klimatyzacji lub badanie i naprawa układu hamulcowego).

Krok 3 – Wybór serwisu samochodowego

Możesz wybrać interesujący Cię serwis z listy, bądź skorzystać z mapy i znaleźć najbliższy warsztat samochodowy.

Krok 4 – Wybór terminu

Ostatnim etapem jest wybór terminu wizyty w serwisie samochodowym. Wybierasz datę i godzinę przyjazdu, a w kolejnych etapach warsztat wyznaczy termin odbioru samochodu.

Po wykonaniu usługi możesz wyrazić opinię dotyczącą jej poszczególnych składowych. Wszystkie wykonane usługi serwisowe oraz naprawy znajdują się w historii zgłoszeń, co pozwala na prowadzenie szczegółowej dokumentacji serwisowej pojazdu.

Korzystanie z aplikacji jak również posiadanie konta klienta ProfiAuto jest całkowicie bezpłatne.

Źródło: ProfiAuto

2018-04-26T19:02:11+00:00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress